Referencie

Prvýkrát som riešil kompletnú výmenu okien v byte v roku 2013 a hľadal som spoľahlivú firmu s dobrou cenou a kvalitou. Oslovil som asi 15 firiem v našom východoslovenskom teritóriu. Najdrahšie ponuky som škrtol okamžite a najlacnejšie podľa reklám z letákov sa mi ani neozvali. Výber padol na firmu LEJA okná a dopadol výborne. Kvalitné okná, kvalitná montáž a vynikajúca spolupráca. O rok sme menili pár okien na starom dome. Tohto roku (2017) prišli na rad atypické trojuholníkové okná, balkónové dvere, sieťky na okná. Nič sa nezmenilo, vynikajúca kvalita materiálov aj prác a dobrá cena ostali. Firmu LEJA odporúčam všetkým svojim známym, aj Vám.

Miroslav Astrab


Konečne som sa odhodlala k tomu, aby som si zveľadila svoj byt. Som dôchodkyňa a svoje úspory chcem investovať čo najrozumnejšie. Aj preto som nehľadala len rozumnú cenu, ale aj výbornú kvalitu. K firme LEJA okná som sa dostala vďaka susede a som naozaj spokojná, aj s montážou, aj s oknami. Môžem skonštatovať, že moje úspory som rozumnejšie ani nemohla investovať.

Mešterová


Od firmy LEJA okná som si objednala okno aj s montážou a som veľmi spokojná, ako s oknom tak aj s prácou a celkovým prístupom. Túto firmu som dokonca odporúčila aj môjmu susedovi a vrele ju odporúčam aj iným.

Rabinčáková


Pred mesiacom som si od firmy LEJA OKNÁ objednal okná aj s montážou a som veľmi spokojný. Pre maximálnu spokojnosť sa chystám od tejto firmy objednať aj ďalšie okná.

Marián


Ako firma, ktorá sa venuje stavbe a architektúre záhrad, je dôležité aby sme zabezpečili tie najlepšie okná pre našich klientov. Aj z toho dôvodu sme si vybrali firmu LEJA OKNÁ s.r.o., kde máme istotu kvality, ale aj záruky a odborného poradenstva.

Femon, s.r.o.


Okná od firmy LEJA OKNÁ, s.r.o. som si zakúpil pred pol rokom a som nad mieru spokojný, ako s oknami, tak aj s prácou montérov. Túto firmu určite odporúčam.

František


Sme firma FAMILY Reality, s.r.o., zaoberáme sa stavbou domov, a od firmy LEJA OKNÁ, s.r.o. odoberáme okná už na piaty dom. Sme nesmierne spokojný s prístupom tímu, rýchlosťou dodávania a kvalitou okien. Určite sa chystáme s firmou spolupracovať aj v budúcnosti.

Marek Tóth