Vchodové dvere

Okrem dizajnu vchodových dverí je dôležitá aj ich funkčnosť. Takéto dvere musia byť schopné odolávať vlámaniu a poveternostným podmienkam (nízke teploty, dážď), rozťažnosti pri zmenách teplôt a vplyvu UV žiarenia. Aby vaše dvere plnili svoju funkciu dlhé roky, je dôležité, aký materiál sa pri výrobe použil a aká technológia bola zvolená. Plastové dvere, ktoré ponúkame, spĺňajú všetky tieto nároky vďaka použitiu moderných konštrukčných technológii a materiálov, ktoré boli overované dlhoročnými výskumami a naďalej sa zdokonaľujú. Doba stále napreduje, čomu sa prispôsobuje aj samotná výroba. Ponúkame rôzne vzory, dekorácie a farby. Nízky prechod chladu, hluku a vysoká bezpečnosť sú samozrejmosťou.

Vchodové plastové dvere 2

Plastové dvere, ktoré ponúkame, majú vďaka viackomorovému profilu, hĺbky 70 mm a použitiu prahu dverí s izolačnou vložkou veľmi dobrý výkon tepelnej izolácie. Vysoká stabilita krídel umožňuje vyrábať krídla veľkých prierezov. Zváraná rohová spojka zabezpečuje vhodné statické a vytrvalostné parametre. Plochý prah 20 mm spĺňa požiadavky na budovanie bezbariérovej architektúry. Možnosť výberu rôznych výplní až do šírky 41 mm je možné ich ľahko formovať k fasáde domu a vytvoriť harmonický obraz.


 Vchodové dvere / Vchodové dvere - foto
 Vchodové dvere / Vchodové dvere - foto
 Vchodové dvere / Vchodové dvere - foto
 Vchodové dvere / Vchodové dvere - foto

Dvere IDEAL 7000

Dvere IDEAL 7000

Systém exteriérových dverí IDEAL 7000. Rad IDEAL 7000 otvára nové možnosti výroby exteriérových dverí.

Dvere IDEAL 4000

Dvere IDEAL 4000

Systém exteriérových dverí IDEAL 4000 . Dvere sú vizitkou domu - už od vchodu zdôrazňujú jeho charakter. Zaručujú bezpečnosť a chránia pred hlukom a poveternostnými podmienkami.